Як користуватись магазином

Наш магазин створений для вагітних та Мам з дітками до 3 років, та працює за принципом: зареєструй нову Маму через своє реферальне посилання і отримай 5% з кожної її покупки, чим більше підключених Мам тим більше грошей можна повернути.

Якщо Ви вагітна або Мама з дитиною до 3 років:

Вам потрібно зареєструватись для користування кабінетом. Підключайте подруг, сусідів з дітками до 3-х років та отримуйте свої кошти з їхніх покупок. Також у Вас є можливість стати учасником спільноти Мам Little Leo, де Мами спілкуються в чаті, читають цікаві статті на нашому Telegram  каналі та сторінку в Instagram, де завжди публікуються анонси та новини нашого Little Leo.

Якщо Ви Тато, Бабуся чи Дідусь:

Ви можете вказати інформацію про Маму, якій щось купляєте, якщо її ще немає в системі ви можете зареєструвати.

Якщо Ви з родини, друзів чи знайомих:

Наш онлайн магазин є частиною спільноти Мам, і виконує функцію раціонального підбору і купівлі товару для дитини, наша місія - найкращий сервіс для Мами, кожна окрема покупка приносить користь одній Мамі зі спільноти, шляхом перерахунку 5% від вартості товару, який Ви придбали, завдяки реферальній системі, таким чином зареєструвавшись та здійснивши покупку, Ви автоматично допомагаєте одній українській Мамі.


Друк   E-mail

Ви не маєте права публікувати коментарі