Happy Monkey

З трьох місяців починається період найбільш бурхливого розвиту малюка. До шести місяців дитина вже може легко підтягувати до себе предмети, штовхати їх, перекочуватися в потрібному напрямку, перевертатися зі спинки на животик і навпаки. Маля перекладає предмети з ручки в ручку, коли вчиться сидіти без підтримки, може легко перекладати іграшки з однієї ємкості в іншу.

В цей період дуже потрібними стають іграшки, що складаються з різних рухомих частин. Приміром, забавки, в яких колечка рухаються по основі, коли деталі потрібно штовхати пальчиками.

Не втрачають актуальності і розвиваючі забавки, які в широкому асортименті пропонує магазин дитячих іграшок Happy Monkey. Користуються попитом м’які іграшки у вигляді тваринок, виготовлені із матеріалів з різною фактурою. Велика кількість різнорідних елементів допомагає малюкові розвивати тактильні відчуття, моторику. Яскраві кольори розвивають зір та увагу дитини.

Ніжки тваринки вироблені із м’якого пластику – ваше маля залюбки гризтиме їх, коли зубки почнуть прорізуватися. Основні елементи виготовлені із плюшу, ніжного та приємного на дотик.

Покупки не вдарять по вашому бюджету, адже Happy Monkey дитячі іграшки недорого представлені в нашому магазині.

Ще один цікавий різновид розвиваючих забавок – звірятка, тулуб яких має напівкруглу фору з отвором посередині, що нагадує великий бублик. Дякуючи такій формі, немовляті дуже зручно тримати в руці іграшку, перекладати її в іншу ручку.

Магазин дитячих іграшок Happy Monkey в Україні пропонує товари, вироблені виключно з безпечних та якісних матеріалів.

Copyright www.maxx-marketing.net